czwartek, 21 lipca 2016

Wyniki ankiety

Jakiś czas temu prosiłam Was o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej bloga.
Dziękuję za poświęcony czas. Wypadałoby w tym momencie napisać bardzo krótkie podsumowanie.
Z Waszych odpowiedzi wynika, że nowy wygląd bloga przypadł większości do gustu. Super! W nowy szablon włożono sporo serca i pracy :)
Na blog zaglądacie najczęściej gdy pojawi się nowy wpis, co jest w pełni zrozumiałe :) Najczęściej czytacie dział rodzina i dziecko. Głównym założeniem bloga były właśnie takie działy w formie pamiętnika. Później pojawiły się recenzje i opinie, które w tym momencie zdecydowanie przeważają. Chciałabym wrócić do pierwotnej wersji bloga. Może nie w 100%, ale w jakiejś części na pewno.

Dowiedziałam się również, że wpisy powinny pojawiać się co drugi dzień lub kilka razy w tygodniu. Nie mogę obiecać, że tak będzie, aczkolwiek będę się starać. Wolny czas wolę poświęcić dziewczynkom, albo jestem już tak padnięta czy obolała, że na komputer i blog sił brak. Zobaczę jednak co da się zrobić, bo mnie samej brakuje wpisów i kontaktu z Wami.

Przy okazji podsumowania, miałam wkleić screen mało dojrzałego podejścia pewnej ponoć dorosłej osoby, kobiety podobno! Cóż... Jej powinno być wstyd, bo tak kobieta zachowywać się nie powinna, zwłaszcza dorosła. Jednak postanowiłam nic nie upubliczniać. Ochłonęłam. Ta osoba najpewniej nie jest już w gronie czytelników, ale gdyby coś podobnego się powtórzyło, udostępnię co mam. To tak jakby szansa...

Dziękuję za pozdrowienia i pamiętajcie - nikogo nie zmuszam do czytania i lubienia. Nie chcesz?? Nie czytaj. Ale nie wchodź tu tylko dla beki i podniesienia własnego ego. Tu też są ludzie i sprawy, które ludzi dotyczą. Karma wraca.

Całusy!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo