wtorek, 2 lutego 2016

JemSushi - stworzone z miłości :)

Są ludzie, którzy mają świetne pomysły, pasje i miłość do tego co robią. Są rzeczy i produkty, których nie znałam, lub też nigdy nie zwróciłabym na nie uwagi. I są chwile. Chwile, które wiele zmieniają. Chwile, w których czujesz się wyjątkowo. Ja całkiem niedawno miałam okazję tak właśnie się poczuć...
Sushi. Każdy o nim słyszał. Próbował już niekoniecznie. Ja osobiście jakoś się przekonać nie mogłam, choć ochota bywała. Pewnego dnia dostaję przesyłkę od JemSushi. Pięknie zapakowane dwa pudełeczka dla mamy i córki, z imiennymi dedykacjami i liścik. To wystarczyło by wzbudzić mój zachwyt. W pudełeczkach co?? Sushi :) Takie cudne, że po porodzie skuszę się na spróbowanie tych specjałów. 

Nasze Sushi było jednak niezwykłe. Nasze Sushi to Sushi Socks Box - skarpetki :) Fantazyjnie złożone :) Pięknie to wygląda i zachwyci każdego, nie tylko miłośnika potraw. Emi jak zobaczyła, krzyknęła "Mamo! Marzyłam o takich" :)
Skarpetki są wykonane bardzo precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół i nie uciskają (nawet mnie, co w ciąży było dla mnie szczególnie ważne). Nie zsuwają się ze stopy i nie targają po pierwszym kontakcie z butami czy podłogą, jak to nieraz bywało. Stopy się nie pocą i wyglądają w nich bardzo korzystnie, dzięki idealnemu dopasowaniu produktu do kształtu girki - nawet tak wielkiej jak moja :)

Pranie nie wyrządza im żadnej krzywdy :) Nawet po kilku spotkaniach z pralką, skarpeciochy nie tracą swoich największych zalet. Nie mechacą się, nie tracą kolorów, nie rozciągają ani się nie kurczą. Ideały :)
Uwielbiamy je obie i cieszymy się, że w końcu mamy taką samą rzecz - mama i córa :)

Chciałam Wam jeszcze krótko przybliżyć samą markę. JemSushi to pomysł dwóch miłośników Sushi - Cypriana i Marka, oraz Gosi - której dziękuję za bardzo sympatyczny kontakt :)

Poza produktami potrzebnymi do przygotowania tych niezwykłych potraw, na rynku znajdziemy dodatki dla pasjonatów, np. skarpety, maskotki, biżuterię, koszulki.
Skarpety produkowane są w Polsce! W Łowiczu, z najwyższej jakości atestowanej bawełny. W tej chwili na rynku jest 10 różnych wzorów, w rozmiarach dla maleńkich stópek i tych dużych oczywiście też.

Wszystkie gadżety znajdziecie w sklepie pod adresem www.jemsushi.pl/40-sushi-gadzety Jeśli kochacie Sushi, albo kogoś kto kocha Sushi, albo znacie jakiegoś miłośnika, to wpadnijcie :) Jestem pewna, że taki gadżet ucieszy i zachwyci. Nawet jeśli to będą skarpety, które przecież zwykłymi skarpetami nie są ;)
Są stworzone z miłości do Sushi :)

1 komentarz:

  1. Bomba :-) Uwielbiamy sushi więc prezent idealny.

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo