piątek, 20 listopada 2015

Zawód - kronikarz rodzinny :)

Dziś wrzuciłam Wam informację o nowości Wydawnictwa Literackiego jaka do mnie dotarła. Miałam się pobawić, porobić zdjęcia i wrzucić, ale dostałam tyle próśb o pokazanie tej książki już, teraz, zaraz, że... uległam :P

Będzie krótko, bo nie ma się nad czym rozpisywać, to po prostu trzeba zobaczyć ;)
Jakiś czas temu na rynku ukazała się inna książka tego typu. Mnie nie zachwyciła, chociaż nosiłam się z zamiarem kupienia jej, już nawet trzymałam ją w dłoni kilka razy. I dobrze zrobiłam, że nie kupiłam ;)
"Misja: Rodzinka" - bo o niej dziś mowa - to jak dla mnie całkiem inna bajka.

To książka, która po wypełnieniu jej, zaangażowaniu w jej czytanie, stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna. Tylko Wasza :) Pobawcie się w kronikarzy, albo jak wolicie w detektywów :) Pytajcie najbliższych, odkrywajcie nieznane Wam dotąd rodzinne historie, wygrzebujcie z kartonów rodzinne pamiątki i stare zdjęcia i uzupełniajcie Waszą prywatną rodzinną historię :)


Ta książka to super prezent dla przyszłych pokoleń, fantastyczna pamiątka, powrót do dawnych lat, których może my nie pamiętamy ale rodzice nasi owszem. To wspaniała zabawa i wspólne spędzanie czasu, odkrywanie swojej rodziny na nowo :)


W środku znajdziemy strony z zadaniami, poleceniami, wskazówkami jak szukać by znaleźć :) Znajdziemy również propozycje zapisywania naszych odkryć, ale pamiętajcie! To tylko propozycja, a to jak je zapiszecie/narysujecie zależy tylko od Was :)

Co kilka stron napotkamy piękne, mądre słowa związane z rodziną, rodzicami, domem.

Książka jest na prawdę niezwykła :) Super prezent dla Was, czy dla Waszych najbliższych. W księgarniach pojawiła się dziś :)
Dziękuję Wydawnictwu Literackiemu za ten wyjątkowy egzemplarz :)

Tak jak obiecałam, mam dla Was jeden egzemplarz "Misja: Rodzinka". Szybkie, weekendowe rozdanie po które zapraszam na IG :) Szczegóły na plakacie na FB :)

4 komentarze:

 1. Świetna książka. Nie zła kronika z tego wyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Można mieć fajna pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to właśnie liczę :) Tak za kilka lat powspominać ;)

   Usuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo