poniedziałek, 19 października 2015

Do E.

Kochana moja! 
Pamiętam jakby to było wczoraj. Strach przed wielkim wydarzeniem, szpital, rozpoczęta akcja i w sumie ciężki poród, a potem zobaczyłam Ciebie! Moje piękne, parujące cudo! 19 października 2011 roku, był moim najszczęśliwszym dniem w życiu. O 8:30 zaczęłam naprawdę żyć, zostałam Twoją mamą i zrozumiałam co znaczy bezinteresowna miłość. 
Nigdy nie podejrzewałam, że można kogoś kochać tak mocno od pierwszych chwil - pulsującego punkcika na USG, kopniaków, Twojego pierwszego oddechu na tym świecie. Każdego dnia razem z Tobą wstaje moje słońce. Każdego dnia uczysz mnie nowych rzeczy - jak być mamą, miłości, cierpliwości. 
Każdego dnia pokazujesz mi jak wspaniały jest świat i jak cudownie razem go odkrywać. Zwracasz moją uwagę na rzeczy, które bez Ciebie z pewnością bym przeoczyła, zachwycasz się czymś, co dla mnie jest szare i banalne. Staram się spojrzeć na wszystko Twoimi oczami. Oczami dla których wszystko jest cudowne, kolorowe, wyjątkowe. 
Pewnie się powtarzam, ale nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie i przed czterema laty z pewnością nie żyłam. Czasem mam gorszy dzień, jestem zmęczona czy zdenerwowana, czasem podniosę głos czy nie chcę się bawić razem z Tobą. Wiedz, że tak się zdarza w dorosłym życiu, ale to wcale nie oznacza, że kocham Cię mniej, czy jestem Tobą zmęczona. Nigdy, przenigdy nie miałam takich myśli. 
Jestem dumna z Ciebie córeczko! Bo pięknie mówisz, jesteś odważna, masz szacunek do ludzi i zwierząt. Masz swoje pasje i zainteresowania, jesteś takim żywym sreberkiem, taką moją radosną iskierką! Wiesz, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo Cię mam. Jestem dumna z tego, że mogę być Twoją mamą. 
Kocham Cię całym sercem! Nie za coś (a jeśli już, to za wszystko), lecz pomimo wszystko. 
Dziękuję, że jesteś, że pojawiłaś się w moim życiu, dodałaś mu kolorów i radości. 
Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! 
Bądź zdrowa, odważna, cudowna jak zawsze. 
Kocham Cię! 
Mama. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo