wtorek, 26 sierpnia 2014

Wtorek z Książką vol.21


Jest noc. Cisza... Nagle z oddali widać światło latarki. To dziewczynka w tajemnicy przed mamą, idzie do kuchni by napić się soku prosto z lodówki. Nagle jakaś niewidzialna siła wciąga ją do środka, a gdy zamykają się drzwi i gaśnie światło, okazuje się, że lodówka to w rzeczywistości lodowa kraina z mieszkającą w niej marzycielską Śnieżynką.
Śnieżynka opowiada dziewczynce o swoich marzeniach, a wkrótce wspólnie wyruszają na poszukiwania okropnego potwora, który okazuje się być...
Dodam, że marzenie Śnieżynki spełni się :)

Jesteście ciekawi co było dalej?? :)

Powiem tak. To absolutnie GENIALNA i WYJĄTKOWA pozycja! Cudowna niespodzianka, prezent, pamiątka dla Was i Waszych dzieci :)
To książka... Personalizowana! "Zamrożona bajka o Emilce i tajemnicach Lodolancji" tak brzmi tytuł bajki, w której główną bohaterką jest sama... Emilka :) Bajka, którą czytać możemy dzięki JestemwBajce.pl
Dostać taką książeczkę, to dla dziecka niesamowite przeżycie :) Jest na okładce, jest bohaterką, może w niej przeczytać o "swoich" przygodach :) To też super pamiątka na całe życie, na pierwszych stronach możecie umieścić dedykację! :)
Sama książka jest przepiękna. Twarda oprawa, świetne ilustracje, bardzo fajnie i dokładnie obrobione zdjęcie Em i dopasowane do postaci dziewczynki :) Czcionka duża, czytelna i papier. Papier cudny! W sumie to nie wiem jaki, bo jak dla mnie jest o wiele fajniejszy niż kredowy. Śliski, delikatny w dotyku.
Każdy egzemplarz jest robiony indywidualnie. Trzeba włożyć w to wiele pracy i serca. Popracować nad zdjęciami dzieciaczka, nad wstawieniem jego imienia. Wydaje mi się, że imię nie jest zmieniane szablonowo, bo... u nas znalazł się... Ignacy! :) Taka mała, ale fajna (przynajmniej dla mnie) pomyłka :)

Książkę Jestemwbajce.pl bardzo gorąco Wam polecam! I dziękuję za wyjątkowy, Emilkowy egzemplarz :)

2 komentarze:

  1. Cudowne są te książki <3 Ja już wiem, co będę kupować na prezenty dla dzieciaczków z rodziny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak takie książki to super pamiątki. Podarowałam taką mojej chrześnicy Zuzi na 5 urodziny (u nas była pomyłka z odmianą - było napisane na przykład " powiedział Zuzia "). Ale takie pomyłki są mało znaczące przy takim fajnym pomyśle.

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo