wtorek, 19 sierpnia 2014

Mój Przedszkolak wkrótce w kioskach!!

Witajcie w pierwszym przypominającym, powakacyjnym wpisie ;)
16 lipca pisałam Wam o super magazynie dla rodziców dzieci przedszkolnych jaki mnie odnalazł :) Dla mnie to super pomysł, wypełnienie luki na rynku magazynów o dzieciach :) Coś na co czekałam :) Dla tych co nie czytali, nie słyszeli lub zapomnieli, wrzucam link do mojej wzmianki TU Zapraszam Was również na stronę internetową magazynu Mój Przedszkolak - bo to o nim oczywiście mowa :)
Za oknem szaro buro i ponuro, jesień idzie. Dzieci już nie długo pójdą do szkół, do przedszkoli. Dla niektórych będzie to debiut! Ciężki czas dla maluchów i dla rodziców ;) A przy okazji jesieni, w kioskach pojawi się PIERWSZY! numer magazynu Mój Przedszkolak! :) Co prawda już 25 sierpnia - ale coś czuję, że tematyka w nim będzie jesienna :) Już się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że go znajdę, kupię, poznam, wymacam ;) Uwielbiam czytać i mówiąc szczerze bardzo brakuje mi co miesięcznych dzieciowo-magazynowych czytanek ;)
W jutrzejszym numerze między innymi:
- jesienne przeziębienia i sposoby walki z nimi
- zapobieganie chorobom
- rysunki dziecka - kiedy powinny nas zaniepokoić
- nauka dobrych manier

Zapraszam! :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Od 25 :) Taką informację dostałam :)

   Usuń
 2. Bedę szukać, bo jedyne co widzę w kioskach to o niemowlakach ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polowała :) Jestem ciekawa, zwłaszcza, że Olunia zaczyna przygodę z przedszkolem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. DROGIE MAMY PRZEDSZKOLAKÓW chciałabym przedstawić Wam szkołę, gdzie sztuki może nauczyć się każdy

  Malowanie piaskiem to „przebój” debiutującej właśnie w Warszawie szkoły artystycznej Galitsyna Art School. Założyła ją ukraińska artystka Tetiana Galitsyna, która wygrała ostatnią, polską edycję Mam Talent 2013. Zwycięski show – animacja piaskowa zachwyciły jury i publiczność. W Szkole malowanie piaskiem (czyli animacja piaskowa) wykładana jest przez pedagogów przeszkolonych przez samą artystkę. Poza tym: rysunek& malarstwo (również dla osób przygotowujących się do szkół plastycznych), szeroko pojęte rękodzieło (dekupaż, wyrób biżuterii, przedmiotów artystycznych, dekoratorstwo i wiele innych), drama&teatr, arteterapia czyli terapia sztuką, języki obce w połączeniu ze sztuką. A na czym będzie polegać inność? Wszyscy prowadzący realizują autorskie programy zajęć. Do szkoły może się zapisać każdy niezależnie od wieku – są kursy dla dzieci od 2-3 lat po zajęcia dla 50+ i 60 + . Będą zajęcia integrujące rodziny, dla mam i pań w ciąży. Poza tym wykłady, np. z historii komiksu czy warsztaty ze znanymi aktorami. Dużym atutem są małe, bo zaledwie 8-osobowe klasy. - Nasza szkoła, poza funkcją edukacyjną będzie takim artystycznym spa – uśmiecha się Tetiana Galitsyna. - Czyli nauka bądź rozwijanie własnych hobbies związanych ze sztuką w połączeniu z dobrą zabawą. I jeszcze jedno – wierzę, że w mojej szkole odkryję niejeden talent, tak jak to ma już miejsce podczas przeprowadzanego właśnie procesu rekrutacji prowadzących. Zauważam z radością, że Polacy to bardzo uzdolniony naród! - dodaje artystka.
  Galitsyna Art School. Kontakt (informacja i zapisy na zajęcia): art4show.tetiana@gmail.com, tel. 881 31 64 27, 535 661 602. Od 1 sierpnia br. w godz. 9-17 informacje o kursach i zapisy na zajęcia również bezpośrednio w siedzibie szkoły: Millennium Plaza Al. Jerozolimskie 123 a 9 piętro. W tych dniach zostanie uruchomiona polska wersja strony www, na której znajdzie się informacja na temat wszystkich zajęć w szkole.

  P.S. BARDZO FAJNY BLOG! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukałam gazetki i nie znalazłam ;(

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo