środa, 20 sierpnia 2014

Konkurs - wyniki

Powinnam tu teraz napisać co myślę o tym wszystkim. Bo to nie jest fair ani wobec mnie, ani wobec sponsora, że chętnych na konkurs jest 20 osób a udział biorą jedynie 4... To jest śmieszne po prostu, jak się ludzie stali wygodni. Kliknąć lubię to i wygrać - proszę bardzo. Ale już coś zrobić, to wielki problem. Żal. Nie opłaca się nic przygotowywać... Dlatego żadnego konkursu nie będzie.
Za jakiś czas będzie mała rozdawajka, albo raczej... Będzie coś dla tych, którzy są tutaj "stale" a nie tylko z doskoku konkursowego.

Tyle ode mnie. Nie mam zamiaru milczeć i się nie odzywać, udawać, że nie widzę.

Wyniki!
Ciężko mi bardzo, ponieważ nagrody są 3 a prace nadesłane 4... 

Zestaw nr 2
Anna Dranikowska
Kwas DHa jako ludzika,który jest numerem jeden w trosce o zdrowie naszych dzieci, wygrywa z innymi witaminkami w tym wyścigu:)
Zestaw nr 3
Agnieszka Staśkiewicz
Kwas DHA gdyby był stworkiem, miałby dwie rączki, parę nóżek, a jego tułów byłby zarazem główką. Byłby mały, okrąglutki i zielony. O, taki groszek z kończynkami. I miałby ciągle uśmiech na buźce. I czapeczkę taką wielką, kapitańską.

Zestaw nr 2
Monika Płoszaj
 W załączniku ośmiornica ochrzczona przez dwulatka Pleple, symbolizująca pochodzenie DHA (dwulatek za rybami nie przepada dlatego postawiliśmy na owoce morza w innej postaci), cała ośmiornica przedstawia działanie kwasów na dziecko: duże, chociaż krzywe oczy :) i kolorowe macki symbolizują wpływ na wzrok, czapka studenta wpływ na mózg a kiedy twórca dowiedział się, że zapobiega depresji kobiet w ciąży postanowił zamontować na twarzy Pleple zabawny grymas oraz nietypowy wąsik :)
Proszę o adresy na maila. Czekam na nie 3 dni.
Monika Pujanek proszę również o kontakt ze mną :)

Gratulacje!

3 komentarze:

  1. O jakie ładne rysunki, szkoda że nie mam za grosz talentu bo też bym mogła tego naszego ludka zobrazować, ale nie chciałam się pogrążyć ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ej, no ja myślałam że conajmniej z dwadzieścia prac będzie!! Aż brak słów, by to skomentować.
    Wszystkie przesłane Kwasy są super ;) Ale ta ośmiorniczka ... <3 Przepiękna :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo