środa, 9 lipca 2014

Wtorek z Książką vol.20

Dzisiaj kolejny raz przedstawię Wam kolorowanki od Wydawnictwa Muza. O podobnych pisałam na samym początku wtorkowych spotkań z książką, ciekawych zapraszam TUTAJ :)

2 tygodnie temu trafiły do nas książeczki z serii "2-latek rysuje". Tym razem było to spotkanie z rzeczami jakie spotkamy podczas spaceru i pysznościami do zjedzenia.
Tak jak poprzednim razem, książeczki z tej serii, są ciekawymi, dobrze przygotowanymi propozycjami dla najmłodszych, które wspomagają naukę kolorowania (grube kontury). W środku przy każdym obrazku, znajdziemy krótką rymowankę, opowiadającą o tym co widać na ilustracji i o ewentualnych możliwościach wykorzystania tej rzeczy, np. pomarańcze możemy zjeść, lub wypić z nich sok :)Każda książeczka zawiera w sobie naklejki tematyczne, które można przyklejać w książeczce lub dowolnym, innym miejscu w pokoju ;)


Książeczki tak jak poprzednio są wykonane starannie, nadruki na grubym papierze wytrzymają nawet malowanie farbami bardzo, bardzo wodnistymi ;)
Polecam gorąco, a Wydawnictwu Muza dziękuję za kolorowanki :)

1 komentarz:

  1. U nas coś teraz kolorowanki z naklejkami poszły w odstawkę, ciekawe na jak długo ;))

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo