wtorek, 15 lipca 2014

Bo to mnie właśnie denerwuje!

Kurczaki! Źle się dzieje... Ostatni post o Polakach, teraz też będzie coś w podobnym stylu...
Nawiązując do piątkowych słów - oczywiście nie każdy Polak taki jest! Są i tacy coby nieba przychylili, pomogli. Co zapytają, doradzą, nie oskubią z ostatniego grosza. Ale mało takich. Coraz mniej.

Cóż mnie dzisiaj denerwuje?? "Wolność słowa" w Polsce! Tak! Miałam pisać o niedzielnej imprezie. Później pomyślałam "Dobra, odpuszczam". Ale gdy dziś zobaczyłam usuniętą moją całą wypowiedź, to... Bo co?? Bo niewygodna była, prawdę napisałam i jeszcze ktoś by się dowiedział?? Okej. Już nie mam sił pisać wszystkiego od początku, tzn. kijowej organizacji, chamskich mieszkańców. Nie mam sił pisać o tym, że impreza zamiast bezpieczna, była zrobiona pod ochronę parkanów domów - szkoda, że nie zapisałam sobie wszystkich wypowiedzi, człowiek wierzy, że wolność słowa jest i nikt niczego usuwać nie będzie... Ale mam dość zarzucania mi kłamstwa, tego, że mnie gdzieś nie było, że się nie znam itp itd. Prawda jest taka, że takie organizacje zamiast zrzeszać fanów, to ich zrażają. I szkoda tylko, że wypowiedzi są kasowane, szkoda, że nie każdy ma odwagę odezwać się, że tam wszyscy gadają, a jak przyjdzie co do czego każdy milczy. Szkoda... Może to by coś zmieniło.
Ale ja powiem co mnie tak wkurzyło... Automobilklub Południowy - znowu oni jeśli chodzi o niesprawiedliwość i kolesiostwo! Oni zarzucili mi, że piszę o czymś w czym nie uczestniczyłam. Szkoda, że nie potrafią się przyznać do nierównego traktowania zawodników... Bo oto 30 załóg czeka na Badanie Kontrolne - czy mogą brać udział w rajdzie czy nie. Każda załoga jest dokładnie sprawdzana i pewnie nie wszystkie przechodzą. I nagle przychodzi ktoś z klubu, w klubowej koszulce, podchodzi do klubowego bądź forumowego ziomka, bierze papiery, idzie i... podpisuje mu BK na piękne oczy chyba!! Nikt wozu nie widział, a koleś badanie przeszedł!! To jest fair?? To jest okej?? Miałam milczeć, ale usunięta wiadomość jako ta niewygodna milczeć mi nie pozwala!! I żal, że kamery nie miałam, że jest tylko słowo przeciw słowu... Ale obiecuję, jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się jechać na ich imprezę, to wezmę kamerę. Nagram i o wszystkim powiadomię Polski Związek Motorowy!! Bo to jest cholera szczyt!!

A na dokładkę żeby wesoło było, ułomność urzędników naszych... Dostałam skierowanie do pracy. Kazano mi wysłać CV, dzwonić za tydzień. Wysłałam, po czym dostaję odpowiedź "Szanowna Pani, dziękujemy za wysłanie aplikacji, ale informuję, że oferta została wycofana w zeszłym tygodniu" no kur&*%^*%#^*& co to jest do cholery??!!

************************************

Jak już wiecie wakacje jednak będą. O tym jeszcze co nieco napiszę ;) Podobnie postaram się o ostatnie 2 wpisy wtorkowe, oczywiście recenzję kilku zaległych produktów również będą.
W każdym razie ja jestem zmęczona jakoś dziwnie, mam trochę innych zajęć na głowie i zmniejszam działalność piśmienniczą tutaj ;)

Pozdrowienia!!

2 komentarze:

  1. Z tym badaniem kontrolnym to tak jak z wszelakimi innymi badaniami kontrolnymi w Polsce... Czy inaczej się robi przeglądy techniczne samochodów w pl? Czy inaczej się robi badania medyczne do pracy? Wszystko pić na wodę fotomontaż. Jakby te powyższe były robione jak ponbucek przynosił to po polski drogach takie gruchoty nie jeździły a w polskich przedszkolach nie pracowały baby z gruźlicą....Co zaś do wolności słowa i działania w Polsce, to już pisałam u siebie... Albo piszesz i mówisz "jedyną słuszną" prawdę albo nie było tekstu...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo to Polska właśnie, albo piszesz to co chcą usłyszeć albo nie masz prawa głosu. Chamstwo w czystej postaci!!!! A co do urlopu, gdzie jedziecie w końcu?? :D

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo