wtorek, 3 września 2013

To On! Ten Słoń! To Elmer! :)

Znacie Elmera?? Jeśli nie, to koniecznie musicie go poznać! :) Bo Elmer to ciekawe i niezwykle pozytywne stworzenie :) Elmer to słoń - ale nie byle jaki słoń! To słoń w kratkę! To zwierzak radosny i kolorowy, taki co zaczaruje każdy dzień, co każdego do łez rozbawi, co uwagę dzieciaczka na dłużej przykuje :) Elmer tolerancji uczy, do otwartości na świat zachęca, talenty rozwija i świat poznawać pomaga.
Jeśli chcecie poznać przygody Elmera, zobaczyć jego chęć przemiany, która na szczęście nie wyszła, jeśli chcecie poprawić sobie humor - to musicie przeczytać tą pozycję :)
Pan David McKee napisał książkę noszącą tytuł "Elmer". Wydana została dzięki wydawnictwu Papilon :) Lubimy :) Jest duża i kolorowa, z wyraźnymi i dużymi literami, z kolorowymi kartami, z twardą oprawą. W środku oczywiście pozytywny bohater i jego zwariowane przygody :) I droga nie jest - 17 zł jedynie. A warto! My ją już mamy, a teraz polujemy na kolejne przygody Emilkowego ulubieńca - "Elmer i Róża", "Elmer i nieznajomy", "Elmer i hipopotamy", "Elmer - wielka księga przygód". A nad całością patronat objęły maluchy.pl i miastodzieci.pl
Zatem zaczytujcie się w Elmerze! :)

ps. Moja córa w mig zaczęła wymawiać "Elmer" :P
6 komentarzy:

  1. Elmer jest suuuper! Moja córcia jest już trochę za duża (4 lata), ale swego czasu go uwielbiała! Jedną z ulubionych zabaw było kolorowanie Elmerów - kredkami, plastelina, farbami. Pisałam o tym tu:
    http://szpilkawnude.blogspot.com/2013/08/elmer-son-w-kratke.html

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Też lubimy Elmera:) Synek ostatnio wyszperał go w bibliotece:)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo