czwartek, 5 września 2013

Anielsko

Mieliście, a może macie jakieś hobby??

Dawniej zbierałam różne „dziady” :D Oduczyłam się po ślubie :) Z fajniejszych rzeczy były pocztówki z różnych miejsc – państw i miast, ale koniecznie z widokami. Jednak żywot pocztówek był krótki, teraz zazwyczaj wysyła się sms, robi zdjęcie… Jest jednak coś co kocham, zbieram i zarażam tym Emi :) Anioły :) Zaczęło się od 2 Aniołków jakie dostałam od mojego – wtedy jeszcze – chłopaka :) Później od jego mamy przed zabiegiem jaki miałam. Następny był od mojej przyjaciółki – tak myślałam, od moich rodziców – przywieźli z wakacji :) Po stracie ciąży dostałam 2 od szwagierki – chłopczyka i dziewczynkę… I wierzę, że w jakis sposób one nad nami czuwały i nad małą fasolką jaka się u Nas pojawiła a teraz łobuzuje w pokoju :) Teraz co prezent to Aniołek :) Dla Emilki oczywiście: na chrzest, na mikołajki, na gwiazdkę. Ja kupuję bez okazji :) Ale też głównie jej. Wszystkie ma w swoim pokoju – niech jej pilnują i strzegą - mojego Skarbu największego <3 br=""> Już pytałam na FB o Anielskich twórców, podaliście kilka które zapisałam - dzięki! :) Zapytam i tu - znacie jeszcze jakiś??


Nasza kolekcja :)


6 komentarzy:

 1. Ja kiedyś zbierałam aniołki, dziś są w kartonie w piwnicy, bo nie mam co z nimi zrobić :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że u mnie tak się nie skończy :) Długo są, mam wrażenie, że działają bardzo pozytywnie no i miejsca nowego im szukam ;)

   Usuń
 2. Masz takie hobby jak moja mama :) też uwielbia anioły :) te od Ciebie i nade mną czuwały po dwóch stratach dzieci i dzięki nim lada dzień urodzi się Krzyś :) nigdy tego nie zapomnę. Leżą u mnie na najważniejszym miejscu :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak liczyłam, że pomogą, że chronić będą. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że się wszystko spełnia! Oby tak dalej :) I Krzyś z miesiąca Emi będzie :) Ojjj łza mi skapnęła :) :*

   Usuń
 3. Ale macie ładną aniołkową kolekcję :) Ja niestety nie znam żadnych twórców aniołkowych ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo