środa, 28 sierpnia 2013

Wycieczka nr 1

Podczas Naszych długich wakacji - miesięcznych! :) Udało nam się wybrać wraz z Tatą na... 2 wycieczki ;) Zawsze to coś, tym bardziej, że o jednej marzyłam od dawna, od 3 lat się wybierałam, raz byłam pod wejściem i nic nie zobaczyłam - taka kolejka była. Fajnie się złożyło, ponieważ w czerwcu (lub lipcu, już nie pamiętam), wygrałam w konkursie na FB u Mamussimy wejściówkę podwójną na Warownie Inwałd :) To był znak! Trzeba korzystać z szansy :) Tym sposobem wybraliśmy się też do Parku Miniatur w Inwałdzie :) Generalnie całość fajna. Dużo niesamowitych budowli - dzieł sztuki wręcz, wykonanych podobno ze styropianu! Nie wiem jak to robią, ale zwracają uwagę na szczegóły, detale, kolory, formy - zachwycona jestem! Można chodzić i zwiedzać cały świat :) Jedynym minusem dla mnie poza ceną (jak dla mnie jest na prawdę za wysoka....), są tłumy. Byliśmy tam bardzo wcześnie, więc połowę udało nam się zobaczyć względnie spokojnie. Druga część była męcząca. Każdy na każdym siedzi, narzekają, że to widzieli na żywo, tamto też (to po jaką cholerę tu jechali?? Żeby narzekać??). Znacznie bardziej podobało nam się na wycieczce 2, ale o tym kiedy indziej :)
Warownia jest fajna :) Zamek - prawdziwy chyba ;) Z kamienia, choć zastanawialiśmy się czy im się chciało go budować :P Smoki różne, straszne, które przeraziły Naszą małą damę :) Smok główny zdechł miesiąc wcześniej rażony piorunem ;) Domki niestety zamknięte... Ale jedzenie pyszne w zamkowej restauracji ;)
Mimo moich końcowych narzekać i 1l pepsi za 7 zł!! O.o warto pojechać do tego świata w pigułce :) I polecam każdemu serdecznie :)
Poniżej kilka zdjęć - a dla chcących zobaczyć coś jeszcze, zapraszam na drugiego bloga :) TU

ps.
Jeszcze prośba od znajomej. Nie wiem czy są tu jakieś mamy z Krakowa, ale znajoma szuka kogoś, kto chciałby wskoczyć na miejsce jej synka do przedszkola. Jest to przedszkole prywatne Słoneczne Wzgórze, na os. Kazimierzowskim w Krakowie. Przyjmują maluchy od 2 lat. W razie czego, proszę o kontakt na mail, a ja przekaże dalej :)


4 komentarze:

  1. Ja też byłam w Inwałdzie ale parę ładnych lat temu i nie było jeszcze niektórych budowli z tych co pokazałaś :D bardzo się cieszę, że wycieczki się udały, czekam na kolejne posty bo nie powiem ale troszeczkę mi się za Tobą tęskniło ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wycieczka, nasze okolice :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo