niedziela, 11 sierpnia 2013

:)

2 wakacyjne tygodnie za Nami :) Tygodnie pełne wrażeń, tygodnie zmian różnorakich, tygodnie poznawania, zwiedzania, nasycania się Tatą na najbliższe 4 miesiące...
Jesteśmy wszędzie :) Co chwilę w innym miejscu, w innym mieście, u innych ludzi.
Za Nami Park Miniatur w Inwałdzie, Wioski Świata w Krakowie, za Nami moje góry ukochane... Te, które powitały Nas zimowymi widokami - gradem, całonocnymi błyskami, zimną i deszczową, zamgloną na amen sobotą i cudnymi, niedzielnymi widokami, na chwil kilka przed wyjazdem... A w górach spacery mimo wszystko, rozmów wiele i... chyba coś się zmieniło podczas patrzenia na te cuda natury, tak bliskie i tak dalekie, takie spokojne a jednocześnie tak niebezpieczne, drzemiące i groźne z zaskoczenia zarazem.
Przed Nami tydzień. Ostatni tydzień na 4 miesiące, tydzień męczący, znowu pod znakiem wyjazdów i załatwień. I znowu mogę napisać "ta ostatnia niedziela...", a za 6 dni i mój z Emilką wyjazd na wakacje. Dlatego po krótkiej relacji - dłuższa też nastąpi, znikamy znowu na 2 tygodnie...
I przypominam tylko o zabawie - 5 dni jeszcze macie :)
I odpoczywajcie :)

6 komentarzy:

 1. co za intensywność wrażeń :) przyjemności Madziu

  OdpowiedzUsuń
 2. Madziu, baw się dobrze z rodziną i cieszcie sobą, ale wczoraj mój synek wylosowal Ciebie i tak oto zostałas właścicielką sowy :) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach.. zazdroszczę tych gór :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madziuuula wracaj już :P
  nie no serio odpoczywaj(cie) ile wlezie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe wariatki moje :) Dziękuję :)
  Alu dziękujemy!! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Bawcie się jak najlepiej i spędzajcie ze sobą tyle czasu ile się da :)
  :*

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo