środa, 3 lipca 2013

Okulary dziecięce

Post miał być o czymś innym, ale dzień mi tak zleciał, że już sił nie mam by go tworzyć :) W dodatku dziś miałam coś fajnego do zrobienia, ale o tym powiem jak góra pozwoli ;) Póki co, napiszę o czymś innym, co też mnie od niedawna nurtuje i zastanawia :)
Okulary - Młodej oczywiście. Już rok temu się zastanawiałam czy kupić, czy warto. Widziałam takie z gumką fajne, ale jakoś zeszło, było i minęło. W tym roku mama moja stwierdziła, że trzeba kupić bo lepiej dla oczu. I znów zaczęłam myśleć. Nie chcę tanich bo wiadomo, że o maleńkie oczka chodzi. Ale nie będę też dawać za nie fortuny, bo mnie po prostu nie stać. Jedno jest pewne - muszę szybko szukać, żeby mnie zima nie zastała, choć z drugiej strony patrząc za okno nasuwa się pytanie - czy będzie jeszcze słońce?? (Wtedy nie było, a teraz hurrraaa!! :)) Mam nadzieję bo nowiuśki strój kąpielowy Emilii czeka :P
I pytanie do Was - znacie, polecacie jakieś??
Ja znalazłam kilka takich, cena czasem przeraża, ale w końcu chodzi o moją córcię...
Okularki Beaba - zdjęcie z ich strony
Babiators - zdjęcie z ich strony
Okulary Alpina - strony niestety nie znalazłam
Ciekawa jestem Waszego zdania :)
7 komentarzy:

 1. my mieliśmy jakieś tanie, ale nie warto...tych firm nie znam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam Maluchowi takie okulary dla dzieci bez tej gumki i ... żałuję, bo Maluch sobie je zdejmuje w jedną sekundkę, także zastanów się nat takimi z gumką :) Pamiętaj, że okulary na śniegu też są bardzo potrzebne, więc nie martw się, jak za długo będziesz się zastanawiac, hihi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Martynka uwielbia swoje przeciwsłoneczne 'otulary' ;) Ale pojęcia nie mam jakiej firmy mamy, pewnie bezfirmowe bo kupione w Realu ;) W każdym razie już przy pierwszym użyciu cieszyłam się że nie daliśmy za nie zbyt dużo kasy, gdy Młoda sprawdzała do jakiego stopnia one się rozginają ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam, ze Artur jest jeszcze trochę za mały na okulary. Na pewno ciągle by je zdejmował więc szkoda na razie inwestować taką kasę :) Ale później na pewno pomyślę o ochronie jego oczek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja postawiłam na Baby Banz. Małż przeanalizował stronę techniczną i uznał, że wszystkie filtry itd są odpowiednio wysokie... Demolka zadowolona i nie ściąga. A majątku nie kosztują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dobrze, że czytacie i odpowiadacie :)
  Dzięki za wskazówki, opinie itp!

  OdpowiedzUsuń
 7. My mamy Babiatorsy , Antek nie chce ich ściągać, są świetne!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo