sobota, 25 maja 2013

Sobota, a za rogiem niedziela :)

Dziś postanowiłam zrobić krótkie podsumowanie tematów jakie mnie zdenerwowały, wyprowadziły z równowagi, zachwyciły, wzruszyły itp w ostatnich dniach :)

Temat 1 - skrajna głupota, bezmyślność ludzka. Zauważanie tylko czubka własnego nosa... I potwierdzanie stereotypów, choć mówiąc szczerze to jest świat realny a nie żaden stereotyp. O czym mówię?? O babie za kółkiem, co gorsza z najczęstszym kolorem włosów spotykanym w kawałach... Jak można być tak bezmyślnym to nie wiem... Zrobiłam zdjęcie, bo mnie już tak wyprowadziło to z równowagi... Ale dziś nie pokażę Wam, bo mam problemy z siecią i nie mam jak zrzucić... Ale mam ochotę przekazać tę fotkę gdzieś dalej, bo naprawdę wstyd. Środek chodnika, środek przejścia... To jest dopiero hrabianka... Pani należy się Karny k... za h.... parkowanie i to na całą szybę. A matka zastanawia się czy nie stworzyć zakładki o takiej arystokracji i nie zamieszczać zdjęć ludzkiej głupoty. Bo Matkę to wkurza niesamowicie, Matka chętnie by coś z tym zrobiła i Matka żałuje, że w Policji nie jest :P A skoro jest o wpadkach modowych delikatnie mówiąc, to może matka stworzy pierwszy o wpadkach, a raczej głupocie motoryzacyjnej...

Temat 2 - promocja w Biedronce. Na pewno słyszeliście o promocji pieluch DADA. Mega paka od 23 maja. Ktoś kupił?? Bo ja byłam w 2, mój tata był w 2 od samego rana 23 i 24 maja, koleżanka w 1 i... nie ma! Skończyły się!! Wkurzyłam się bo dostali nagrodę dla najlepszych pieluch i co i taką reklamę robią?? Chwyt marketingowy?? Jak w ciągu 30 minut mogły się wyczerpać zapasy??!! Grrrrr (no dobra, dobra może to po prostu czepialstwo lub PMS :P)

Temat 3 - klocki Lego Duplo - KOCHAM!! Kupiłam wczoraj zestaw 5416. W zasadzie Nasz pierwszy, wcześniej miałyśmy tylko 2 sztuki małych, reklamowych zestawików z gazet. Jestem zachwycona wykonaniem!! Kolory, jakość, dopasowanie, łatwość łączenia. Młoda zachwycona, miała tyle radości :) A i ja się z nią chętnie bawiłam :) Taki powrót do dzieciństwa miałam :)

Temat 4 - widziałyście?? :)
Matka tam będzie ha! :)))) Tak mi się micha cieszy :)) I... Herbatko ze szklanki kochana :) Uwielbiam tą nazwę dlatego jej używam - naprawdę będziesz?? :)) Ogromnie się cieszę, że Cię poznam!! :)) Przy okazji gdyby któraś wybierająca się nie miała transportu - zapraszam :)

A poniżej... Zapowiedź jutrzejszego posta :)

9 komentarzy:

 1. ależ ja czekam! ależ czekam aż się zobaczymy!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo wszystkie pieluchy do Brzeska wywieźli ;) U nas pełno :P

  OdpowiedzUsuń
 3. W Poznaniu też jeszcze są na stanie pieluszki. A o kierowcach parkujących bez wyobraźni i w niezgodzie z przepisami to już nic nie powiem. Ja zawsze straż miejską wzywam, choć ich reakcja tez pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam i udanego spotkania z blogującymi mamami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurde wszyscy zachwalają te pieluchy z Biedronki, aż kupię i się przekonam, o! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo te mega paki Dady wywalili na sklepy już w poniedziałek, przynajmniej u nas. My wtedy właśnie kupowaliśmy jak jeszcze nie wiedziałam że mają one być od czwartku. Za to z gazetki jaka od czwartku być miała, już praktycznie nic kompletnie nie było w naszej Biedronie :/ Wkurzyło mnie to bardzo, jak tak mogą w kulki lecieć, jak ma być promocja od 23 to niech będzie od 23 a nie od 19

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zdążyłam kupić Dady... ale to była ostatnia paczka. Myślałam, że uzupełniają zapasy...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja Dady próbowałam, ale dla mnie one okropnie śmierdzą chemią :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dady niestety nie dotarly na wszystkie sklepy albo rozeszly sie faktycznie jak świeże bułeczki... Mąz pracuje w JMD Wojnicz i niestety zawalil i dostawca pieluszek :/

  OdpowiedzUsuń
 9. No widzicie, to już wszystko wiadomo. trudno się mówi :) Konewko dziękuję za info!! :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo