środa, 24 kwietnia 2013

O kosmetykach (BB Cream i AVON) oraz Liebster Award

Nie będzie opinii - spokojnie. Jednak jestem winna wyjaśnień, a ponieważ nie znoszę gdy ktoś mówi, obiecuje i cisza, lub robi sobie z buzi pewną część ciała - oznajmiam... Obiecane opinie o BB Cream i kosmetykach z AVONu się nie pojawią! Tak zadecydowałam. Nie jestem ekspertem od urody i makijażu, na co dzień się nie maluję, a kosmetyki te nie są związane z dziećmi dlatego też nie będę wbrew sobie pisać... Miał być inny post, ale jestem wyprowadzona z równowagi przez męża, który w sobotę jedzie a nadal go nie ma... I to trzeci dzień praktycznie wraca później... Ochłonę jutro mam nadzieję...

Od Babytesterki dostałam wyróżnienie Liebster Award. Ponieważ w coś podobnego się ostatnio bawiłam, to odpowiem tylko na pytania nikogo nie nominując. Kto chce, niech się bawi :) I dziękuję za nominację :)
1.  Jaka jest Twoja ulubiona piosenka? Nie mam jednej ulubionej. Aktualnie wszystkie zespołu Baciary, Zakopower i podobnych.
2. Które zwierze wybierasz: psa czy kota? Zdecydowanie pies.
3. Twój ulubiony kolor ? Niebieski
4. Czy mężczyzna powinien być przy porodzie? Zależy od mężczyzny. Nie powinien robić nic wbrew sobie. Mój był i czułam się bezpieczniej.
5. Czy oglądasz seriale? Staram się ulubiony ;)
6. Must have na wiosenny spacer. Wygodne buty i picie :)
7. Co wybierasz róże czy frezje? Róże
8. Twój ulubiony kosmetyk? Każdy o zapachu kokosa :)
9. Co jesz dzisiaj na obiad? Kotleta z ziemniakami i mizerią.
10. Co wybierasz jezioro czy basen? jezioro
                                                  11.  Wakacje to w Polsce czy zagranicą ? Obojętne :)

4 komentarze:

 1. Buhaha :D
  A zastanawiałam się, czy pytac o planowane zmiany na blogu.. Czy przewidujesz zmianę na "mydło, widło i powidło" :P Bo z tym mi się kosmetyki tu kojarzyły. Zostaw blog Emilkowym i Twoim :) Bez zdziwiania zbędnego :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha no to masz odpowiedź :P Zbierałam się, zbieram i wyzbierałam :) Nie będzie nic co mnie nie interesuje. Emilka najważniejsza :) Więc jeśli już to rzeczy z jej otoczenia - kosmetyki, jedzonka, zabawki itp :)

   Usuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo