wtorek, 26 marca 2013

Woda dla malucha


Pamiętam jak w zeszłoroczne wakacje martwiłam się tym, że Mała nie pije. Wokoło dzieci piły wodę, soki – były ogromne upały, a Emi nie chciała nic!! Nawet łyka. Zaczęła pić jakoś na jesieni. Najpierw z łyżeczki, a ostatnio załapała jak się pije z kubka niekapka i biega już pijąc samodzielnie :) I tu zaczynam się zastanawiać. Na samym początku młoda pijała soki jabłkowe dla dzieci, bardzo rozcieńczone wodą. Później herbatki granulowane HIPP, zwykłe herbaty. Ale nie chcę by piła słodkie i non stop herbaty dla dorosłych z cytryną, dlatego postanowiłam jej wprowadzić wodę. Obawiałam się, że odrzuci bo nie nauczona, nie słodka, nie smakowa no i ja nie znoszę wody ;) A tu proszę :) Moje dziecko wodę pija równie chętnie co herbatki. Pytanie tylko jaką wodę?? Póki co pijemy Jurajską, Żywiec zdrój, albo ostatnio wodę z Lidla. Muszę sobie wypisać jakąś ściągę chyba co powinna mieć woda dla dziecka ;) Tym bardziej, że Emilka pija ostatnio na litry…
Mamy – jaką wodę piją Wasze dzieci??

Kochani przypominam o konkursie!! Jeszcze tylko tydzień :) Wystarczy kliknąć w ikonkę konkursu po lewej stronie - zapraszam!!

4 komentarze:

 1. Moi chłopcy piją głównie wodę gotowaną lub żywiec :)
  Witaj, wysyłałam Ci banerek już dwa razy, sprawdź proszę w spamie :/

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas też króluje Żywiec i przegotowana z czajnika :) Ale wolę jej dawać z czajnika, bo nie raz już czytałam o tym, jak znajdowali szkodliwe bakterie w butelkowanej wodzie... :/

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas jest za to problem tego typu, że Martynka nie chce pić nic innego oprócz wody. W ostatnie lato piła jeszcze oprócz wody soczek raz dziennie, ale coś jej się odwidziało i już nic innego nie chce. A dajemy jej wodę przegotowaną, żywiec albo mama i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) To w takim razie Żywiec kontynuujemy :) Mama i ja nie widziałam niestety u Nas...
  Igmu w kranówie też nie raz się słyszało o jakiś bakteriach... Z tym niestety różnie bywa

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo