poniedziałek, 18 marca 2013

VII Memoriał Kuliga i Bublewicza - FOTO

Proszę :) Obiecałam to i obietnicę spełniam. Ale po przejrzeniu zdjęć nie jestem zadowolona... Niestety moi towarzysze miejsca zmienić nie chcieli, więc fotki nie są takie jakbym chciała. Ale warto było być :)


Nie będę się wdawać w szczegóły, których nie znam za dobrze :) Poniżej fotki dla miłośników samochodów do lansu bardziej (nowych i starszych samochodów) ;) Tak w niedzielę nad rzeczkę, pod kościółek, do parku itp ;P
Oczywiście moje wymarzone bryki - czarny Lancer przygotowany do rajdów górskich którym jechał Kajetanowicz (powyżej) i czarne Camaro poniżej :) Brat nie śmiej się jeśli będziesz to czytał!! :PWiecie, że jednym samochodem - dokładniej to nie rajdował a driftował (mam nadzieję, że dobrze napisałam) kierowca bez rąk?? Nie wierzyłam jak się dowiedziałam i jak powiedziano mi którym to autem. A później zobaczyłam chłopaka... SZACUN!! Wielki szacun i podziw. Serio. Ręce stracił w wypadku kilka lat temu (już wtedy jeździł) i nie poddał się. Jego jazda jest nie do odróżnienia od jazdy zdrowych, sprawnych kierowców. Mówię Wam nie do uwierzenia!! Musi mieć mega sprawne i pewne stopy... I jeszcze maluje :)
Poniżej oczywiście WIELKI człowiek :) Oto on - kierowca prowadzący samochód stopami.


I na koniec - pamiętacie koszulkę Emi?? To ta sama tyle, że z autografami :) Chuchała, Bębenek, Kluza, chłopaki z D1 KRK (drift), Chmielewski, Lisowski. Szkoda, że nie udało się z Kajetanowiczem ale dopchać się do niego to byłby nowy cud nad Wisłą ;)


ps. Oglądając zdjęcia patrzcie uważnie na koła ;) Na niektórych niby jadą prosto, ale koła są skręcone - wchodzą w zakręt :) To taka ciekawostka dla osób które nie interesują się motoryzacją i rajdami ;) Zazdroszczę :) Chciałabym tak jeździć :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo