poniedziałek, 25 marca 2013

Uzupełnienie opinii o sztućcach Canpol Babies - niestety negatywne...

Pamiętacie jak pisałam o sztućcach firmy Canpol Babies?? Było to TU i byłam nimi zachwycona. Bezpieczne itp. I racja jeśli chodzi o ostrość widelca - jest bezpieczny. Niestety sztućce się posypały... Nie wiem czy tylko nam się takie trafiły, czy są po prostu byle jak zrobione... Nie były używane codziennie a mimo to... Najpierw pękła rączka w widelcu. Później odpadł plastikowy uchwyt od stalowej części - również widelca... Na końcu zauważyłam, że sama główka widelca jest mocno poluzowana i w każdej chwili może wylecieć... Niestety nie są bezpieczne tym samym, zwłaszcza kiedy maluch sam je. Mogą zostać w buzi czy coś... Okropne :( Piszę tu o tym ku przestrodze, a Nas czeka pewnie nowy zakup kolejnego widelca...


Zakleiłam taśmą pęknięcie ponieważ chciałam jakoś wzmocnić odpadającą stalową część od plastiku, żeby mała mogła zjeść. Ale dziś już jadła dorosłym widelcem i jestem spokojniejsza...

Tydzień temu obiecałam Wam recenzję produktów AKUKU. Jest już napisana i cały tydzień czekam na mail zwrotny od firmy... Nie doczekam się, więc recenzja ukaże się jutro, najpóźniej w środę.

:) Jutro wieczorem już będzie optymistyczniej ;)

4 komentarze:

  1. Masakra, jak takie buble mogą dla dzieci przeznaczać. My póki co użytkujemy albo widelczyków do ciasta, albo plastikowych sztućców made in Ikea i nie narzekamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja do tej pory z Canpola na dobre rzeczy trafiałam... Może faktycznie pech, sama nie wiem ;-) Olce daję widelec do ciasta i niech sobie radzi. Niby ostry, ale na razie policzków na wylot nie przedziabała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też nigdy nie narzekałam... To debiut ;) Chyba też zaczniemy korzystać z widelczyków do ciasta, bo to jednak inaczej się wbija niż plastik.

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo