sobota, 23 marca 2013

Dzień dobry :)

Córa usnęła to szybko nadrabiam zaległości postowe. Może wieczorem uda mi się siąść i nadrobić całą resztę...
Moja mała piękność skończyła 17 miesięcy :) Ma 9 ząbków (nie wiem kiedy wylazły te 2 ostatnie, ale szły dłuuugo) i idą jej 2 kolejne... Jak zębów nie było to nie było, a teraz to lezą wszystkie naraz brr :/ Waży 10350 i ma ok 78 cm :) Taka kruszyna moja mała :) Pyskuje, biega, włazi na wszystko - ostatnio na komodę jak małpa... Dobrze, że nie zrzuciła na siebie ani komody ani nic co na niej stało... Na spacerach obowiązkowo chodzimy, taplamy się w kałużach i błocie, dźgamy wszystko napotkanymi patykami - kosmos :) I dzięki Bogu nie mamy anemii uffff :) Ulżyło mi naprawdę :)

Święta za pasem, ale tylko w domu widać, że Wielkanoc - kolorowe kwiaty, zajączki, rzeżucha. Tak dziwnie będzie się szło ze święconką i bukszpanem w takie zaspy co? Już nie mówiąc o tym, że bazi nie ma :(
Laseczkę moją obkupiłam wiosennie - butki, miniówa jeansowa, kurtka z eko - skórki i co?? Ehh jeśli naprawdę będzie jak niektórzy mówią tylko pora zimna i gorąca to się wścieknę!!

Mnie osobiście trzęsie, coś mi się robi w środku jak patrzę za okno. Ja chcę wiosnę!! Chcę ciepło, chcę kwiaty!! Chcę jechać na wycieczkę!! Chcę GÓRY!!!!!!! A jeszcze się nadziałam na wywiad z Sebastianem K-B i opowieści o górach...
WIOSNO przybywaj!! Ale już!!

Chcę tam być...
ps. Możecie polecić jakieś worki Sako, pufy?? Warto w ogóle kupić takie coś :)

7 komentarzy:

 1. My mamy Sako, z Voxa. Tańsze są jednak w necie, my swoje wzięliśmy przy okazji kupowania mebli, bo mieli promocję :) Mamy z wodoodpornego, grubego materiały - bardzo fajne przy dziecku, nie da się tego pobrudzić :) Jest meeeega wygodne! W ciąży to było jedyne siedzisko, na którym mogłam siedzieć bez bólu kręgosłupa... Wszystkie dzieciaki które do nas przychodzą uwielbiają się nim bawić - skaczą, rzucają się, wymyślalą swoje zabawy, że to np. łódka, domek itp :) Tylko musisz pamiętać, że z czasem te kuleczki które są w środku się uganiatją, i sako robi się mniejsze i sflaczałe... trzeba dokupić tych kuleczek, ale to groszowa sprawa :)

  Ja bardzo polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Echhh dzisiaj u mnie słonce, ale co z tego jak na ziemi pełno śniegu :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie polecę nic bo nie mamy takiego, ale chodzi mi po głowie zakup więc chętnie poczytam opinie innych :) A ta wiosna to w kulki leci, co to w ogóle jest aby tydzień przed Wielkanocą śniegu pełno było ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobitko.. i Tobie ktoś kiedyś powiedział że Mila jest za duża na swój wiek... weź Ty tego kogoś młoteczkiem puknij (takim gumowym) ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam sako :) I faktycznie się rozciągają i potem już nie takie fajne... Muszę dokupic kuleczków. Zakupu nie żałuję - wygodne dla mnie w ciąży, rodzinki z kręgosłupowymi problemami i Luśki, która na nich teraz szaleje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za opinie!! W takim razie poszukuję worka Sako - tak jak chciałam :) Mam nadzieję, że dostępność kuleczek to nie problem ;)
  Gosiu - powiedział, uwierzysz?? :) Ale teraz każdy myśli, że jest młodsza niż wskazuje metryczka urodzenia :P

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo