piątek, 15 lutego 2013

Tańcząca z... nożyczkami :)

Mojemu córaskowi włoski dziwnie rosną ;) Od spodu są krótkie i gęste, a od góry takie pióra nie do okiełznania. Robiłyśmy palmę na głowie, która niestety pod czapkę nie wlezie. Przypinałam spineczki, ale one są przez Emilkę szybko ściągane i wyrzucane. Nie mogłam pozwolić aby włosięta właziły do oczu, a dziewczynka moja oczka mrużyła już bardzo... Dlatego wzięłam nożyczki i zrobiłam ciach :) Przynajmniej ma przyciętą grzywkę i włosie nie wchodzi do oczu :)
Miałam nie dawać jej zdjęcia, ale ostatnio jak Emiś widzi aparat to strzela takie miny, że nie mogłam się powstrzymać :D Przy okazji prezentuje swoje częściowe uzębienie - bez 3 ząbków które sie przebijają i są tuż tuż :)
Oczywiście kosmyk schowałam do koperty i powędruje do mojego kuferka z pamiątkami :) A leży tam już sporo - kartki z życzeniami od ślubu, zaproszenia, testy, karta ciąży, zdjęcia USG, karta z łóżeczka po porodzie, opaska z rączki, kartki z gratulacjami, pamiątki z Chrztu, szatka :)

3 komentarze:

  1. No słodka istotka :)) dużo już macie pamiątek! Ja też zbieram :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Buhaha :D Genialne zdjęcie :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo