poniedziałek, 28 stycznia 2013

Firma BEPPE :)

Na firmę BEPPE natknęłam się przypadkiem latem 2012 roku - przy okazji poszukiwania fotelika dla Emi :) Otóż w sklepie gdzie szukaliśmy fotelika, na miejscu testowym siedziała wieeelka, zielona, szalenie sympatyczna Żaba :) Od razu zainteresowała moja córcie, ale jakoś jej nie kupiłam. Zrobiłam to 2 tyg później. Odtąd Żaba z apaszką to najwspanialsza przyjaciółka mojego dziecka :) Emilka często chodzi z wielką Żabą (Nasza ma 80 cm :)), non stop woła "baba" co u niej oznacza właśnie żabę, siada między jej łapami i obejmuje rękami, a gdy jest śpiąca przytula się do żabiego brzucha :) Dlaczego piszę o tym właśnie teraz?? Otóż mamy wyjątkowo silny etap "żabowy" - najlepsza jest mama lub właśnie owa wielka przyjaciółka :) Postanowiłam więc, że kupię Emilce jakąś małą żabkę do spania, jako przytulankę do łóżeczka. Nie widziałam nigdzie żadnego interesującego mnie płaza, więc wpisałam nazwę firmy która wyprodukowała Naszą przyjaciółkę i się zachwyciłam!! Mają w swojej ofercie zabawki pluszowe, dla niemowląt, artykuły dekoracyjne i papiernicze. A wszystko tak piękne i kolorowe, że dech zapiera :) Muszę pilnie poszukać gdzieś w sklepie stacjonarnym małej żabki dla córci a jak nie znajdę skorzystam ze sklepu internetowego BEPPE.
Szybko o Naszej Żabce :) Żabina ma niesamowicie miły wyraz pyszczka :) Uśmiechnięta, wesoła, z serduszkami na policzkach aż zachęca do uśmiechu i przytulenia się. Jest jednocześnie bardzo puszysta, mięciutka, delikatna i miła w dotyku - wprost do tulenia :) Nawet sie na niej wygodnie leży!! Ma długie nogi i ręce dzięki czemu można ją układać w dowolnej pozycji. Jest starannie wykonana, nic się nie odbarwia, nie odpruwa, nie płowieje. Jest poprostu FANTASTYCZNA!!
Żaba ze strony sklepu BEPPE
I Żaba w Emilkowym pokoju :)

6 komentarzy:

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo