niedziela, 16 września 2012

Ostatnie testowanie MAM – smoczek Perfect

Jako ostatni produkt do testowania, wybrałam smoczek MAM Perfect, ze względu na wiele pozytywnych opinii na jego temat jakie spotkalam, a także wyglad. Nie widziałam na rynku podobnego smoczna, tzn. tak cienkiego. W moim przekonaniu to naprawde dla dziecka lepsze (dla wymowy i uzębienia) niż normalne i tradycyjne „grube” smoczki. Niestety nie pomyślałam o jednym. Zamowilam corce smoczek 6+ czyli prawidłowo bo miala już ponad 6 miesiecy, jednak ona nie chce tych smoczkow używać do dnia dzisiejszego. I nie chodzi tylko o ta firme, problem powtarza się ze wszystkimi. Smoczki 6+ ogółem maja duza „glowke” która mam wrazenie, ze przeszkadza Emilce która jest dosyc drobna dziewczynka. Wiem również, ze to zle wpłynąć może na jej wymowe, ale coz poradze… Od jakiegos miesiąca wogole zrezygnowala ze smoczkow, nawet tych butelkowych…
Tak wiec nie mogę ocenic smoczka MAM jako użytkownik, ocenie tylko kwestie wizualna i opinie jakie znalazłam o nich w prasie/Internecie. Jak zwykle kolorystyka super, kształt i wyglad również. Jedyny minus jak dla mnie to brak uchwytu do którego można wpiąć każdy lancuszek na smoczek. Bez tego, ciezko używać go w terenie, nie majac uchwytu MAM.
Podsumowujac smoczek jak dla mnie wizualnie fajny, ale nie mogę ocenic wiecej, ze względu na strajk jakiego podjela się moja Misiunia ;)
http://www.mambaby.com/pl/mam-perfect/index-26517-pl.html

Dziekuje firmie MAM za mozliwosc testowania produktow :)
Zapraszam wszystkie mamy do klikania w Baner, a dostaniecie znizke :)2 komentarze:

Drogi czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza pod tym postem i Twój czas jaki poświęciłeś aby nakreślić tych kilka słów :)

Copyright © 2016 www.ciepelkowo.pl | blog
| Magda M. Ciepełkowo